Pytania i odpowiedzi na temat systemu NOBOX

Czym jest Nobox?

Nobox to platforma służąca do uzyskania kodu aktywacyjnego do gry.


Jak pobrać grę z systemu Nobox?

Podając swój adres e-mailowy i otrzymany przy zakupie kod, otrzymujesz dostęp do do kodu aktywacyjnego do gry, który możesz zrealizować na platformie Steam.


Kupiłem kolejną grę z waszym kodem. Co teraz?

Jeżeli kupiłeś kolejną grę, którą należy pobrać z naszego systemu, możesz ją przypisać do tego samego adresu e-mail. W tym celu należy zalogować się do systemu, wpisując adres e-mailowy i hasło w oknie „Jestem tu kolejny raz”. Pierwszym hasłem, jakie przygotowaliśmy, jest kod pierwszej gry, którą aktywowałeś w naszym systemie. Jeżeli nie pamiętasz hasła, przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość jego resetowania.

Po zalogowaniu się do swojego panelu użytkownika, odnajdź w menu z lewej strony opcję „Wprowadź nowy kod” i kliknij ją. W okienku, które się pojawi, wprowadź kod i kliknij „OK”.


Zapomniałem hasła. Co mam teraz zrobić?

Kliknij w „Nie pamiętam hasła”. Następnie podaj e-mail, który wykorzystałeś podczas pierwszego pobierania przy użyciu naszego systemu, a system wyśle Ci e-mail na Twoje konto. Znajdziesz w nim link umożliwiający zmianę hasła. Jeżeli w niego klikniesz, to po chwili uzyskasz dostęp do formularza pozwalającego na podanie nowego hasła do Twojego konta użytkownika.


Jak mogę zmienić hasło?

Po zalogowaniu się do panelu użytkownika w menu wybierz „Zmień dane”. W polach, które się pojawią, wprowadź stare hasło i dwukrotnie nowe, a następnie potwierdź przyciskiem „Zapisz”.


Czy mogę przypisać drugi egzemplarz tej samej gry do konta?

Niestety, system Nobox uniemożliwia przypisanie dwóch egzemplarzy tej samej gry do tego samego konta e-mail.


Jak mam ściągnąć grę wymagającą Steama?

Po wpisaniu kodu w naszym systemie otrzymasz kod, który należy użyć w kliencie Steama. W tym celu należy uruchomić klienta Steam i w zakładce Biblioteka wybrać „Dodaj grę”, a w niej „Aktywacja Produktu w Steam”. Tam też możesz wpisać otrzymany od nas klucz Steam i pobrać zakupioną grę.